HIT Piekielnie dobre

Jeżeli każde piekło ma gorzki smak z wiśnią, to kupujemy tam bilety wstępu jako pierwsi! Zabieracie się z nami? Szykuje się piekielna impreza!

HIT Piekielnie dobre

HIT Niebiańsko pyszne

Biała czekolada i malina to prawdziwe miód-malina. Czy możecie sobie wyobrazić coś lepszego niż takie połączenie? Prawdziwe niebo w gębie!

HIT Niebiańsko pyszne

Hit Milky

Retro smak mleka skondensowanego w designerskiej odsłonie. Już pierwsze chrupnięcie może wywołać największe RETRO PARTY na jakim kiedykolwiek byliście. Żeby nie było, że nie ostrzegaliśmy... 

Hit Milky

Hit Czekoladowy

Klasyka niczym Audrey Hepburn! Ponoć jest jedna osoba na świecie, która nie zna czekoladowych Hitów. Nie mogliśmy się dodzwonić - w Puszczy Amazońskiej nie ma zasięgu.

Hit Czekoladowy

Hit Waniliowy

Wanilia taka niepozorna! Niby delikatna, ale szalenie kusi i...zanim się obejrzysz jesteś na imprezie, wokół sami kumple, a opakowanie puste! Omnomnom!

Hit Waniliowy

Hit Orzechowy

Naprawdę urwały się z drzewa! Nieobliczalnie orzechowe – ponoć ktoś zna kogoś, kto słyszał, jak ktoś mówił, że po orzechowych jest miło.

Hit Orzechowy

Hit Kokosowy

Chica Cubana! Smak tak egzotyczny, że powinien być podawany z hawajskim wisiorem z kwiatów! Po paczce kokosowych markiz chce się tańczyć każdemu – potwierdzone info!

Hit Kokosowy

Hit Caramel&Brownie

Pomyśl sobie o czekoladowych, chrupiących ciastkach wypełnionych puszystym nadzieniem o mega karmelowym smaku... Hitowe brownie są lepsze!

Hit Caramel&Brownie

Hit White Choco Delight

Jeśli na bezludną wyspę chcesz zabrać leśne borówki, białą czekoladę i czekoladowe ciastka – to HIT CHOCO DELIGHT zawiera to wszystko, a łatwiej je spakować – powaga!

Hit White Choco Delight

Hit Czekoladowy 134g

Klasyka stylu w kompaktowej odsłonie.  134 gramy najprawdopodobniej najbardziej imprezowego smaku na tej planecie. Poręczniejsze opakowanie = więcej okazji do cieszenia się HITowym smakiem.

Hit Czekoladowy 134g

Hit Czekoladowy

Jak tyle dobrego udało się zmieścić w tak poręcznym opakowaniu? Amerykańscy naukowcy wciąż pracują nad tym kejsem. My w tym czasie polecamy zająć się konsumpcją!

Hit Czekoladowy

Hit Twist Crunchy Choco

Chrupiące i czekoladowe, 2w1! Dobre z dobrym musi być mega dobre...Bo po co wybierać, jak można mieć wszystko. ;)

Hit Twist Crunchy Choco

Hit Twist Black&White

Idealne uzupełnienie – są jak Beyonce i loki, jak Shakira i salsa, jak Ricky Martin... i piszczące fanki! Amerykańscy naukowcy wciąż badają czy są bardziej białe, czy bardziej czarne!

Hit Twist Black&White
HIT Piekielnie dobre HIT Piekielnie dobre
HIT Niebiańsko pyszne HIT Niebiańsko pyszne
Hit Milky Hit Milky
Hit Czekoladowy Hit Czekoladowy
Hit Waniliowy Hit Waniliowy
Hit Orzechowy Hit Orzechowy
Hit Kokosowy Hit Kokosowy
Hit Caramel&Brownie Hit Caramel&Brownie
Hit White Choco Delight Hit White Choco Delight
Hit Czekoladowy 134g Hit Czekoladowy 134g
Hit Czekoladowy Hit Czekoladowy
Hit Twist Crunchy Choco Hit Twist Crunchy Choco
Hit Twist Black&White Hit Twist Black&White